בדיקות תקופתיות

בדיקות תקופתיות הן בדיקות רפואיות מקיפות שמומלץ לעשותן ברציפות ובעקביות. מטרתן לעזור בגילוי מוקדם, במניעה וריפוי של מחלות ובשמירה על הבריאות, התפקוד ואיכות החיים.
עובדי הבנק מגיל 30 ומעלה, בעלי וותק של 2 שנות עבודה ומעלה, רשאים לעבור את הבדיקות, במחיר מסובסד.

ניתן לבצע את הבדיקה אחת לשנתיים במכונים השונים ברחבי הארץ.

עובדי הבנק מגיל 30 ומעלה, בעלי ותק של 2 שנות עבודה ומעלה, רשאים לעבור את הבדיקות במחיר מסובסד. ניתן לבצע את הבדיקה אחת לשנתיים במכונים השונים ברחבי הארץ. עובדי הבנק שאינם עונים על הקריטריונים, יוכלו לעבור את הבדיקות במחיר המוזל שסוכם בין ארגון העובדים למכונים, אך לא יהיו זכאים להשתתפות הקרן בעלות הבדיקות.

דגשים והנחיות:

  • ב"מכון מור" – החל מ – 1 בינואר 2017 מבוטחי שב"ן ב"כללית מושלם" ו – "מכבי שלי", לא יחויבו בעלות השתתפות הבדיקה, שבמסגרת "סל הבדיקות" (יש לסמן את סוג הביטוח במערכת). בדיקות מעבר לסל, יבוצעו בתיאום עם המכון ובתשלום נפרד.
  • תוצאות הבדיקות הרפואיות הינן חסויות ואינן מועברות לידיעת גורם כלשהו בבנק. התוצאות נמסרות לנבדק בלבד.
  • דיווח נוכחות ביום הבדיקה – עובדים  – יש לדווח במערכת (אנשים בשילובים> שירות עצמי> נוכחות) ביום הבדיקות – "מחלה (0200).

מכונים

מכון מור, בני ברק וחיפה, מכון שיב"ת (בי"ח שיבא, תל השומר), מדיטון – רשת מרכזים רפואיים, מרכז רפואי רמב"ם, ירושלים, באר שבע, חיפה (בי"ח רמב"ם), מלר"ם – מרכז רפואי תל אביב (איכילוב), איכילוב המכון לחקר הסרטן, מדיקס – בדיקות ספורט (מתקן הדר יוסף תל אביב).

 עובדים בלבד: לקבלת הפניה לבדיקה באחד המכונים יש לנווט בפורטל האירגוני > ארגון עובדים > ביטוחים וסיוע כלכלי > הדפסת טופס לבדיקה רפואית.

  • לצפייה בהזמנת בדיקות הקליקו על סטטוס ההזמנות שלי.
  • לצפייה בחיובים בגין הזמנת הקליקו על החיובים שלי.

 גמלאים: יש לתאם תור לבדיקה ולאחר מכן לנווט ללשונית "נופ"ר לגמלאים" באתר, לקבלת טופס הפנייה ישירות מייל.  בני זוג של עובדי הבנק וגמלאיו יוכלו לבצע בדיקות בהנחה מול המכון בלבד

ארגון העובדים מאחל לעובדי/גמלאי הבנק ובני ביתם בריאות טובה ואריכות ימים.